Montaj Hizmetleri

Lift Konfor Asansör, binanızın ihtiyaç ve talepleri her ne olursa olsun tamamını karşılayabilecek fonksiyonellikte ve özellikte yüksek verim, üstün performans, ekonomiklik, güvenilirlik, emniyet ve konfor kriterlerine uygun tasarım ve imalatlardan oluşmaktadır.

Lift Konfor, asansör sadece dikey taşımada kullanılan bir ulaşım aracı olarak değil aynı zamanda hizmet verdiği binanın bir bütün olarak ambiansını zenginleştiren, bina dekorasyonuna ve silüetine uygun geniş ve çok yönlü tasarım seçeneklerine sahip binanın ikinci girişi olarak kabul etmektedir.

montaj

Farklı ve özgün dizayn seçenekleri ile, Lift Konfor her tip binaya uygun ve müşteri ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilen alternatif proje teklifleri sunabilmektedir.

Lift Konfor Asansör, günümüz ve geleceğin modern toplumunun görmeyi umduğu ortak özelliklerin tümünü kendi bünyesinde toplamaktadır. Ürünlerimiz, emniyet, güvenilirlik, üstün performans, konfor ve ergonomik gereksinimlere dayanan tasarımlardan oluşmaktadır. Bu tasarımlar uluslar arası proje ve ARGE çalışmalarının doğal bir sonucu olarak elde edilmiş olup, ileri teknoloji ve kurumsal organizasyon gücü ile birlikte, yenilikçi asansör dünyasının çok yönlülüğünü içine almaktadır.

Programlanabilir mikroişlemcili elektronik kumanda sistemleri sayesinde, asansör kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek çok yönlü tasarım ve uygulama olanakları mümkün olmaktadır. Müşteri memnuniyeti büyük önem arz eder. Bu nedenle, proje tasarım ve toplam sistem çözümü müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre belirlenmektedir.

Asansör işi; elektrik, elektronik, makina, inşaat mühendislik prensiplerini ve tekniklerini, proje özellikleri ile entegre bir bütün olarak bir arada düşünülmesini gerektiren bir meslektir. Bundan dolayı, konusunda uzman, tecrübeli ve yetkin bir firma seçimi büyük önem arz etmektedir.

KALİTE
POLİTİKAMIZ

detaylı bilgi alın..

YETKİ
BELGELERİMİZ

detaylı bilgi alın..

FOTOĞRAF
GALERİSİ

detaylı bilgi alın..