Modernizasyon Hizmeti

Binanızdaki asansörler zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlar. Böyle durumlarda asansörde kullanılan tüm aksamın kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir.

Asansörünüzü niçin modernize etmeniz gerektiğini daha iyi anlamak için aşağıdaki başlıklara göz atalım…

liftmoder

Neden Modernizasyon?
Emniyet, güvenilirlik, enerji tasarrufu, fonksiyonellik, konfor, performans, estetik görünüm, ergonomik seyir…
Binanızın bir bütün olarak kıymetini korumak ve güncel teknolojik yeniliklere uyum sağlayabilmek için,
Binanızın ve asansör kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayabilmek için,
Asansör kullanıcılarına konforlu, güvenilir, emniyetli, yüksek performansta ve ergonomik bir ulaşım imkânı sağlamak için,
Asansörünüzde kullanılan malzeme ve komponentlerin yüksek kalite normlarını ve kıymetlerini koruyabilmek için,
Yürürlükte bulunan uygulamadaki zorunlu asansör yönetmeliğine, ilgili asansör şartname ve standardlarına uygun bir asansöre sahip olmak için,
Asansörünüzün toplam yatırım kıymetini sürekli koruyabilmek ve ömrünü optimum düzeyde tutabilmek için, profesyonel ve doğru yapılan bir modernizasyon uygulaması ile, mevcut asansörünüz günümüz asansörlerinin sahip olduğu yüksek çalışma performansı, güvenilirlik, emniyet ve seyir konforuna sahip olabilir.

Lift Konfor Asansör olarak siz müşterilerimize binanıza uygun alternatif modernizasyon çözümleri sunmaktayız. Talebiniz üzere binanızdaki mevcut asansör konusunda uzman modernizasyon ekibimiz tarafından titizlikle incelenmekte ve en uygun modernizasyon teklifi sunulmaktadır. Modernizasyon talepleriniz ücretsiz olarak tarafımızdan değerlendirilmektedir.
Modernizasyon kapsamında oluşacak maliyetleri ve modernizasyon işi sırasında asansörünüzün devre dışı kalma süresini düşünecek olursak, çalışan mevcut bir asansörün modernizasyonuna karar vermek kolay bir iş değildir.

Temel olarak, müşterilerimize teknik inceleme sonrası:

aşamalı olarak uygulanan modernizasyon seçeneği
komple modernizasyon seçeneği

olmak üzere iki farklı modernizasyon seçeneği sunulmaktadır; burada asıl amaç asansör performansını optimum düzeye çıkarmak, asansörün güvenli çalışma fonksiyonelliğini korumak ve arttırmak, asansörün seyir konforunu arttırmak ve emniyet kriterlerini sağlamak, kabin iç dizaynını ve görselliğini iyileştirmek ve bina ambiansına uyum sağlamak.

KALİTE
POLİTİKAMIZ

detaylı bilgi alın..

YETKİ
BELGELERİMİZ

detaylı bilgi alın..

FOTOĞRAF
GALERİSİ

detaylı bilgi alın..